KONST / Litografier / Färglitografi 12667242

nr 1266 7242

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, Signerad. Motivet: 23x25 cm

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:29:09

24/7 19:24:45 1      100 kr
28/7 20:42:40 2      Vinnande bud

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell